دوشنبه 9 دی‌ماه سال 1387 @ 04:05 ب.ظ

فتواهای خنده دار وهابیت

فتواهای خنده دار وهابیت

هر کسی که گل بزند و سپس بدود تا بقیه او را دنبال کنند و بغل نمایند، (همانطور که در آمریکا و فرانسه بازیکنان انجام می دهند) باید به صورتش تف انداخت و تنبیه کرد!!! زیرا ورزش بدنی شما چه ارتباطی به شادی و بغل کردن و بوسیدن دارد!

مشایخ وهابی که به صدور فتواهای قتل و کشتار مسلمانان و پیروان اهل بیت (ع) مشهور هستند، فتواهای خنده داری نیز صادر می فرمایند! که خواندن آنها خالی از لطف نیست...


ـ پوشیدن کمربند ایمنی حرام است! زیرا مانع قضا و قدر می شود!!!

ـ شستن گوشت قبل از پختن بدعت است.

ابن تیمیه: شستن گوشت بدعت است، چنانکه اصحاب پیامبر رضوان الله علیهم در عهد پیامبر(ص) گوشت را بدون شستن می پختند و می خوردند.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

عبد الله النجدی: فوتبال حرام است مگر با این شروط و ضوابط.
برای خواندن ادامه متن بر روی ادامه مطلب کلیک کنید
سوال: ...جوانانی که چیزی از تقوا نمی دانند و به وقتشان اهمیتی نمی دهند و می گویند می خواهیم فوتبال بازی کنیم، می پرسند شروط و ضوابط بازی فوتبال چیست تا ما در ورطه تشبّه به کفار و طاغوتیان و دشمنان دین مثل آمریکا و روسیه و.. نیفتیم.

جواب: به آنها می گوییم اگر اصرار دارید بازی کنید و وقت خود را بگذرانید، باید شروط و ضوابط ذیل را رعایت کنید:

اول: خطوطی چهار طرف دور زمین نباشد؛ زیرا این خطوط ساخته کفار و قانون بین المللی فوتبال است!

دوم: کلماتی که کفار و مشرکان به عنوان قانون بین المللی فوتبال وضع کرده اند، مانند گل و اوت و پنالتی و کرنر و ...، گفته نشود زیرا گفتن این کلمات حرام است و هر کس که اینها را بگوید تنبیه و باید از بازی اخراج شود و باید به او گفته شود که به کفار و مشرکین شبیه شده ای...

سوم: هر کس از شما که در اثناء بازی افتاد و دست یا پایش شکست، یا دستش به توپ خورد بازی به خاطر او نباید متوقف شود و به کسی که او را انداخته کارت زرد یا قرمز داده نشود، بلکه به هنگام شکسته شدن یا ضربه دیدن باید به قاضی شرع مراجعه شود تا آن بازیکن حق شرعی خود را همانطور که در قرآن است بگیرد و شما باید شهادت دهید که فلانی عمداً دست یا پای او را شکست...

چهارم: نباید در تعداد بازیکنان با کفار و یهود و نصارا و خصوصاً امریکای خبیث تبعیت کنید، به این معنا که نباید با یازده نفر بازی کنید، بلکه باید بر این تعداد اضافه یا کم کنید.

پنجم: باید با لباس خواب یا غیره خودتان و بدون شورت ها و پیراهن های رنگارنگ و شماره دار بازی کنید، زیرا این لباسها لباس اسلامی نیست، بلکه لباس کفار و غرب است.

ششم: هر کدام از شما که این شروط و ضوابط را رعایت کرد باید قصدش از بازی فوتبال تقویت بدنی برای جهاد فی سبیل الله و آمادگی برای زمانی باشد که به جهاد فراخوانده شود، نه گذراندن وقت و عمر و شادی از پیروزی ظنّ.

هفتم: نباید زمان بازی را 45 دقیقه قرار دهید، شما باید با کفار و فاسقان مخالفت کنید و در هیچ چیز مشابه آنان نباشید.

هشتم: نباید در دو نیمه 45 دقیقه ای بازی کنید، بلکه در یک یا سه نیمه بازی کنید تا مخالفت شما با کفار محقق شود.

نهم: هنگامی که یکی از دو تیم بر دیگری غلبه نکرد (تساوی بازی) و آنطور که شما می گویید توپ به دروازه ای وارد نشد، نباید برای بازی وقت اضافی یا پنالتی در نظر بگیرید (تا یکی پیروز شود)، بلکه بلافاصله بازی را تمام کنید، زیرا بازی به این طریق عین اجرای قوانین بین المللی فوتبال است!

دهم: در بازی فوتبال شخصی را به عنوان داور انتخاب نکنید، زیرا بعد از لغو قوانین بین المللی همچون گل و اوت و پنالتی و کرنر و... وجود او دلیلی ندارد! بلکه بودن او تشبّه به کفار و یهود و نصار و اطاعت از قوانین بین المللی است.

یازدهم: نباید در اثناء بازی، گروهی از جوانان جمع شوند و شما را تماشا کنند، چون قصد شما ورزش و تقویت بدنی است پس دلیلی ندارد آنها شما را نگاه کنند! هر چند که بگویید آنها باعث تشویق شما در تقویت بدنی و آمادگی برای جهاد هستند، به آنها بگویید بروید دنبال منکرات خودتان در بازارها و روزنامه ها و بگذارید ما بدنمان را قوی کنیم!!!

دوازدهم: هر کسی که گل بزند و سپس بدود تا بقیه او را دنبال کنند و بغل نمایند، (همانطور که در آمریکا و فرانسه بازیکنان انجام می دهند) باید به صورتش تف انداخت و تنبیه کرد!!! زیرا ورزش بدنی شما چه ارتباطی به شادی و بغل کردن و بوسیدن دارد!

سیزدهم: دروازه باید به جای دو تیرک، سه تیرک داشته باشد، تا مشابه کفار نباشد تا مخالفت شما با قانون بین المللی طاغوتی سازمان فوتبال محقق شود.

چهاردهم: هنگامی که بازیکنی مصدوم شد، نباید بازیکن دیگری را جایگزین او کرد، زیرا این روش، ساخته کفار و مشرکین در آمریکا و ... است.


اینها بعضی از شروط و ضوابطی است که مانع تشبّه به کفّار و مشرکین در بازی فوتبال می گردد... من به اجرای این شروط و ضوابط و سپس پرداختن به فوتبال دعوت نمی کنم، بلکه اینها در واقع برای کسی است که توان انجام ورزش های شرعی را ندارد و برای مؤمن صادق، ادلّه نقلی و عقلی مبنی بر تشبّه فوتبال به کفّار کافی است، زیرا انجام بازی فوتبال بغض انسان را نسبت به کفّار متزلزل می سازد، ولی جوانان این امر را شادی و بازی می پندارند (و تحسبونه هیناً و هو عند الله عظیم...).

در پایان امیدوارم که این پیام برای جوانان و دیگران مؤثر و مفید باشد. اللّهم آمین.

به قلم: عبد الله النجدی

ریاض-ربیع الاول1423هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تحریم اهداء گل ـ هیئت علمای ارشد

بسم الله وحده و الصّلاة علی خیر خلقه محمد صلّی الله علیه و سلّم،

و بعد: فتوای کمیته دائم علمای ارشد کشور توحید (که خدا ایشان را یاری نموده و عزّت داده و دشمنانشان را ذلیل گردانده است).

این فتوا در تحریم این گلهای خبیث به دلیل بوهای تحریک آمیزی که دارند و به سبب اینکه این کار تقلید از غرب ملعون و مسخ هویّت اسلامی ناب شمرده می شود، است. از خدا می خواهیم که امّت اسلام را از این فتوا بهره مند سازد و حجت را بر آنها تمام کند، والله المستعان!متن فتوا:

شماره فتوا:21409

تاریخ:21/3/1421

الحمد لله و الصلاة و السلام علی من لا نبیّ بعده.

و بعد، کمیته دائم پژوهشها و فتواهای علمی از سؤال مستفتی محمد عبد الرحمن العمر از حضر ت مفتی کلّ آگاه شد که از سوی دبیرکلّ هیئت علمای ارشد با شماره 1330 و در تاریخ 21/3/1420 به این کمیته ارائه شده است.متن سؤال:

در بعضی از بیمارستانها، اماکنی برای فروش گل وجود دارد، و ما عیادت کنندگانی را می بینیم که دسته های گل را به بیماران تقدیم می کنند، این کار چه حکمی دارد؟
در طول قرون متمادی اهداء گل (طبیعی یا مصنوعی) هیچگاه جزء سنّت عیادت از بیماران نبوده و این عادتی است که از بلاد کفر وارد شده و عدّه ای که ایمان ضعیفی داشته اند، از آنها تأثیر گرفته و این عادت را انتقال داده اند. حقیقت این است که بردن گل نفعی برای بیمار ندارد، بلکه تشبّه و تقلید محض از کفّار محسوب می شود و نه هیچ چیز دیگر، و فقط خرج کردن پول در غیر راه درست است که این اعتقاد فاسد را به دنبال دارد که این گلها باعث شفا می شود! بر این اساس نباید از گل در مورد مذکور استفاده کرد، نه به صورت فروش و نه خرید و نه اهدا...

"این سخنان در حالی از طرف کارخانه های فتوا سازی وهابیت صادر میشود که امیران آنان با امضای قرار دادهای میلیاردی و اهدای کمکهای بلاعوض به همان بلادهای کفر ، نوکری خویش را به شکلی متفاوت به اثبات می رسانند..."
ترجمه: سایت سلام شیعه


فهرست نظرات
1 نام و نام خانوادگی: محمود مومن پور - تاریخ: 24 فروردین 87
واقعا برای مردمی که این فتواها را میشنوند باید ابراز تاسف کرد که شما چقدر پست هستید که یه چه حرفهای مسخره گوش میدهید مگر دین بازیچه یه مشت انسان احمق و واقعا فاقد عقل است که هرچی خوش به فکر کثیفشون بیاد به اسم دین می گویند...
و لعن الله علی قوم الظالمین و لعن الله علی وهابیون فی کل الارض
2 نام و نام خانوادگی: ز - تاریخ: 24 اردیبهشت 87
سلام خیلی خنده دار بود. ممنون
3 نام و نام خانوادگی: ناشناس - تاریخ: 18 خرداد 87
سلام
جالب بود کمی تا اندازه ای خندیدیم
4 نام و نام خانوادگی: گل مکانی - تاریخ: 23 خرداد 87
به این میگن جوک روز..... ولی بیچاره پیامبر که خود و آهل بیتش فدا شدند و اعراب سوسمار خور ادم نشدند.!!!
5 نام و نام خانوادگی: سید محمد مهدی عقیلی - تاریخ: 30 تیر 87
میشه این فتواهارا به عنوان جوک برای همدیگه پیامک کنیم. اللهم العن قاتلیک یا امی
6 نام و نام خانوادگی: نا شناس - تاریخ: 05 مرداد 87
کاش می شد در برنامه نود تلویزیون این فتاوا را بیان می کردید و از آقای فردوسی پور می خواستید تا از کارشناسان مربوطه دعوت بعمل آورد و یک میزگرد فیتیله ای تشکیل بدهد
7 نام و نام خانوادگی: ناشناس - تاریخ: 05 مرداد 87
لطفا از آقای فردوسی پور بخواهید تا در برنامه نود از کارشناسان محترم برای بررسی این فتاوای فوتبالی دعوت بعمل آورد
8 نام و نام خانوادگی: ناشناس - تاریخ: 05 مرداد 87
لطفا از آقای فردوسی پور بخواهید تا در برنامه نود از کارشناسان محترم برای بررسی این فتاوای فوتبالی دعوت بعمل آورد
9 نام و نام خانوادگی: ی - تاریخ: 21 مرداد 87
السلام علیکم
تاکی این همه تهمتها را می زنید
آیا وجود خدا را احساس نمیکنید؟
که این تهمتها را می زنید
حضرت علی سه تا پسر به نامهای
ابوبکر عمر و عثمان دارد
آیا یک دفعه نام آنها را برده اید
شما تفرقه میندازید
که با اون دکترهای دروغینتان که معلوم نیست آن کتابها را
در چه سواخی می نویسند صحابه رسول را مرتد می کنید
آیا تا به حال معنی صحابه را دانسته اید
صحابه یعنی کسی که در حال حیات و با ایمان رسول خدا را دیده و در حالت ایمان از این دنیا رفته
این معنی صحابه است آیا تا به حال آیه 54 سوره مائده را خوانده اید که مرتدین و صحابی را معرفی می کند
کمی به خودتون بیایید
تا کی تحریف
تاکی قیچی کردن مطالب
خدای است
قیامتی است
بهشت و جهنمی است
من به تمام مردم جهان می گویم که ای مردم اگر می خواهید حقیقت را بیابید خودتان به دنبال علم بروید بیایید خودتان قرآن و احادیث ژیامبر بزرگوار را مطالعه کنید
تقلید نکنید
والسلام علیکم

جواب نظر:
جناب آقای ی عزیز سلام ! لازم است بدانید که سر منشأ تمامی تفرقه‌ها در طول تاریخ اسلام و به وجود آمدن 73 فرقه در میان مسلمانان ، همان کسانی هستند که با جمع شدن در سقیفه بنی ساعده ، دین مبین اسلام را دچار انحراف کرده و از مسیر اصلی آن خارج کردند . در این باره می‌توانید به آدرس‌های ذیل مراجعه بفرمایید : http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=salam&id=29 http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=salam&id=30 شعیان همواره و در طول تاریخ منادی وحدت و همدلی بوده‌اند ؛ اما از آن جایی که حکومت‌ها همیشه در دست پیروان سقیفه بوده ، آن‌ها تمام تلاش خود را کرده‌اند که مذهب حقه شیعه و پیروان آن‌ها را از بین ببرند . در باره نام گذاری فرزندان امام علی علیه السلام به نام‌های ابوبکر ، عمر و عثمان ، پیش از این مفصل صحبت کرده‌ایم ، لطفاً‌ به آدرس ذیل مراجعه بفرمایید : http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=question&id=437 اما بحث ارتداد صحابه : جناب ی عزیز ! این شما هستید که تمام صحابه رسول خدا صلی الله علیه وآله وسلم را کافر می‌دانید ، مگر ندیدید که استاد حسینی قزوینی در مناظره این روایات را برای مولوی شما خواند ؛ اما انگار برای ایشان تازگی داشت و هنوز این روایت معروف را در بخاری ندیده بود . حَتَّى إِذَا عَرَفْتُهُمْ خَرَجَ رَجُلٌ مِنْ بَیْنِى وَبَیْنِهِمْ فَقَالَ هَلُمَّ . فَقُلْتُ أَیْنَ قَالَ إِلَى النَّارِ وَاللَّهِ . قُلْتُ وَمَا شَأْنُهُمْ قَالَ إِنَّهُمُ ارْتَدُّوا بَعْدَکَ عَلَى أَدْبَارِهِمُ الْقَهْقَرَى . ثُمَّ إِذَا زُمْرَةٌ حَتَّى إِذَا عَرَفْتُهُمْ خَرَجَ رَجُلٌ مِنْ بَیْنِى وَبَیْنِهِمْ فَقَالَ هَلُمَّ . قُلْتُ أَیْنَ قَالَ إِلَى النَّارِ وَاللَّهِ . قُلْتُ مَا شَأْنُهُمْ قَالَ إِنَّهُمُ ارْتَدُّوا بَعْدَکَ عَلَى أَدْبَارِهِمُ الْقَهْقَرَى . فَلاَ أُرَاهُ یَخْلُصُ مِنْهُمْ إِلاَّ مِثْلُ هَمَلِ النَّعَمِ . صحیح بخاری ج7 ، ص207 ، ح 6507 یا از عائشه نقل کردند که ایشان گفته‌اند : ما قبض رسول الله صلی الله علیه وسلم ، ارتدت العرب قاطبة ؛ همه عرب ؛ یعنی همه مسلمان‌ها مرتد شدند . کتاب البدایة والنهایه ، ج6 ،‌ ص33 در آخر ما نیز به شما توصیه می‌کنیم که دست از تقلید کورکورانه بردارید و کمی به دنبال علم بروید و قرآن و احادیث پیامبر را مطالعه بفرمایید . والسلام علی من اتبع الهدی گروه پاسخ به شبهات
10 نام و نام خانوادگی: لطیف سراوانی - تاریخ: 26 مرداد 87
برای خودم متاسفم که در دورانی زندگی میکنم که چنین سو استفاده هایی از اسلاام قران حضرت محمد(ص)وایمه معصومین(س)میشود از اقا امام زمان عاجزانه درخواست درست کردن اوضاع را دارم
11 نام و نام خانوادگی: میثم رستمی(ری) - تاریخ: 18 شهریور 87
فقط یک چیز می توانم بگویم(اللهم عجل ولیک الفرج)
12 نام و نام خانوادگی: محمد-ح - تاریخ: 19 شهریور 87
با عرض سلام و خسته نباشید
با توجه به اینکه اکثر فتاوای مراجع عظام تشیع مثل هم بوده و شباهت زیادی با هم دارند آیا در مورد وهابی ها هم اینطور است؟
علمای دیگر آنها در مورد این فتاوا نظری ندارند؟اگر فتوا در مورد فوتبال اینطور باشد چرا در کشورهایی که روسای آنها وهابی هستند فوتبال بطور رسمی و بین الملی برگزار میشود؟

با تشکر
13 نام و نام خانوادگی: لعنت بر 310 - تاریخ: 27 مهر 87
با عرض سلام و خسته نباشید
با توجه به اینکه اکثر فتاوای مراجع عظام تشیع مثل هم بوده و شباهت زیادی با هم دارند آیا در مورد وهابی ها هم اینطور است؟
علمای دیگر آنها در مورد این فتاوا نظری ندارند؟اگر فتوا در مورد فوتبال اینطور باشد چرا در کشورهایی که روسای آنها وهابی هستند فوتبال بطور رسمی و بین الملی برگزار میشود؟

با تشکر
جواب نظر:
اختلاف نظر بین علمای اهل سنت و یا بزرگان وهابیت معمولا بسیار است