پنج‌شنبه 15 اسفند‌ماه سال 1387 @ 07:03 ب.ظ

اخوان المسلمین بحرین:شیعیان حرامزاده اند!

محمد خالد" نماینده فراکسیون "إخوان المسلمین" بحرین طی اظهاراتی وقیحانه و بی سابقه شیعیان را فرزندان ازدواج مؤقت و حرام زاده نامید.

به گزارش شیعه آنلاین، "محمد خالد" که از نمایندگان بسیار نزدیک به دولت و خاندان حاکمیت در بحرین است در وب سایت خود در واکنش به درگیری‌های اخیر شیعیان با نیروهای امنیتی بحرینی در روستای "دراز" در شمال بحرین گفت: آنچه که ما در روستای "دراز" دیدیم یک تئاتر تروریستی و خشونت طلبی بود که زبان از بیان آن ناتوان است.

وی در ادامه با اهانت وقیحانه به شیعیان افزود: آشوبگران که به دنبال از بین بردن این وطن هستند فرزندان ازدواج مؤقت و حرام زاده هستند و باید هر چه سریعتر در دادگاه محاکمه شوند.

"محمد خالد" گفت: آیا باید منتظر بنشینیم که یک خانواده سنی مذهب را به طور کامل در آتش بسوزانند؟! یا اینکه دولت باید هر چه سریعتر تحرکات خود را آغاز کند تا جلوی این جنایت کاران را بگیرد.

وی افزود: اگر آنان حلال زاده بودند پدران و مادرانشان حتی یک لحظه هم به آنان اجازه نمی دادند که چنین آشوبی به پا کنند و دست به خرابکاری در خیابان‌های بحرین بزنند. لعنت خدا بر آنان که خرابکارند باد!

سلام 

توضیح تاریخی:

خب جالبه تاریخ رو انگار نخوندن و از قران بی خبرن.

1: ایه صیغه در قران هست و حکم الهی و پیامبر ص اون رو اجرا کرده.نه خدا رو قبول دارید نه پیامبر رو و نه سنت ایشون رو فقط ادعا دارید.عمر ابن خطاب به چه مجوزی ایه قران و دستور خدا رو لغو کرده؟

2:پدر عمر ابن خطاب با زنی ازدواج میکنه و از این زن صاحب دختری میشه که با همین دختر خودش زنا میکنه و عمر به دنیا میاد.ما حرومزاده ایم نه؟تاریخ رو بخونید پس

3: پیامبر فرمودن هرکس در حج طواف نسا رو انجام نده زنش بهش حرام میشه ولی اقای عمر طواف نساء رو لغو کردند.پس ببینید الان چند میلیون از اهل تسنن به زنشون حرام هستن اونوقت شیعه حرومزاده است نه؟

4:از امام صادق ع روایت داریم که گفت در قیامت عمر ابن خطاب باید جوابگوی تمام زناهای بشریت باشه چون اون بود که لغو کرد صیغه رو

باز هم بگم؟خجالت بکشید بابا